O FIRMIE WŁAŚCICIEL ZESPÓŁ PARTNERZY

 

Firma „AK-Finanse  Kołodziej Agnieszka” powstała w roku 2005 z myślą o kompleksowej obsłudze spółek prawa handlowego, które potrzebują nie tylko profesjonalnego księgowego, ale i wsparcia w zakresie doradztwa podatkowego i analizy finansowej.

Firmę prowadzę osobiście, w małym gronie pracowników, współpracując ze sprawdzonymi specjalistami z zakresu doradztwa podatkowego, biegłymi rewidentami, księgowymi i kadrowymi.

Jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych, firma AK-Finanse Kołodziej Agnieszka Uchwałą nr 388/20/2009 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 3 lutego 2009 roku została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem ewidencyjnym - 3443. W tym krótkim okresie firma przeprowadziła już dziesiątki badań sprawozdań finansowych, audytów księgowych i przeglądów finansowych najróżniejszych podmiotów gospodarczych.

widok firmy

Działalność firmy stale jest poszerzana. Zapraszamy potencjalnych klientów potrzebujących fachowego kompleksowego wsparcia w działalności rachunkowo-księgowej, nie tylko przy profesjonalnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ale i przy przygotowaniu wniosków o rejestrację firmy, zaciągnięcie kredytu, poprzez analizy finansowe, rozliczanie dotacji, wypełnianie wniosków unijnych, badanie sprawozdań finansowych, opracowywanie polityki rachunkowości i inne.

Właściciel – Agnieszka Kołodziej -

copyright piotr dudek© 2010-2012