O FIRMIE ZESPÓŁ PARTNERZY

Firma audytorska „AK-FINANSE  Kołodziej Agnieszka” powstała w roku 2005 z myślą o kompleksowej obsłudze Firm, które potrzebują nie tylko profesjonalnego księgowego, ale i wsparcia w zakresie doradztwa podatkowego i analizy finansowej.

CEIDG https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=17ef6216-ccfe-436d-ace1-cdc4b1629815

NIP REGON
Kancelaria AK-FINANSE Kołodziej Agnieszka Uchwałą nr 388/20/2009 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 3 lutego 2009 roku została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem ewidencyjnym – 3443 – Lista firm audytorskich prowadzona przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów

https://www.pibr.org.pl/pl/firm/show/1885

Firmę prowadzę osobiście, w małym gronie współpracowników – sprawdzonych specjalistów – z zakresu doradztwa podatkowego, biegłych rewidentów, księgowych, informatyków, kadrowych. Rejestr biegłych rewidentów

https://www.pibr.org.pl/pl/auditor/show/7105.

Firma przeprowadza rocznie ponad 50 audytów:

badań sprawozdań finansowych,

badań planów przekształcenia,

audytów finansowo-księgowych,

audytów unijnych i przeglądów finansowych najróżniejszych podmiotów gospodarczych.

Nasza Kancelaria oferuje nie tylko usługi z zakresu rewizji finansowej.

Zajmujemy się sporządzaniem dokumentacji cen transferowych. Posiadamy także biuro rachunkowe, które oferuje wybrany zakres usług księgowych.
Naszym Klientom oferujemy nie tylko rzetelne usługi audytorskie i księgowe, ale także wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych w postaci bieżącej i wiarygodnej informacji o sytuacji majątkowej i wyniku finansowym Jednostki.

Doradzamy przy rozwiązywaniu problemów, aby zabezpieczyć Jednostkę przed ryzykiem podatkowym, prawnym i finansowym.